Hurtownia przypraw – Aromi zaprasza do współpracy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży przypraw i ziół, co umożliwia zaoferowanie klientom wysokojakościowych produktów, z zachowaniem korzystnej ceny. Doskonale wiemy, że potrzeby klientów hurtowych mogą być bardzo zróżnicowane, dlatego w asortymencie uwzględniliśmy różne rodzaje przypraw – te najbardziej popularne oraz mniej znane. Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych (m.in. z Niemiec oraz Czech), zapewniając im fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań logistycznych umożliwia naszej firmie zarówno efektywne zarządzanie gospodarką magazynową, jak też wszystkimi procesami związanymi bezpośrednio z dostawami do klienta.

Oferta hurtowni Aromi – przyprawy z Polski, Turcji, Chin oraz Indii

Zadowolenie klientów przekłada się na satysfakcję naszej firmy, dlatego niezmiennie dbamy o najwyższą jakość usług i cały czas poszerzamy ofertę produktową. W stałej sprzedaży znajdują się najpopularniejsze przyprawy i zioła, doskonale znane w polskich domach: majeranek, liść laurowy, ziele angielskie, gorczyca, kminek. W ofercie uwzględniliśmy także przyprawy mniej znane, stosowane w bardziej wyszukanych daniach czy też w potrawach typowych dla kuchni orientalnej. Warto tutaj wspomnieć o przyprawach i ziołach z Turcji, wśród których znajduje się sumak i czystek oraz przyprawach pochodzących z Indonezji – takich jak wanilia lub goździki. W wykwintnych daniach świetnie sprawdzą się też przyprawy pozyskiwane z Indii, np. kurkuma i czarnuszka.

Hurtownia przypraw Aromi wychodzi naprzeciw potrzebom producentów żywności, firm cateringowych, lokali gastronomicznych i obiektów turystycznych. Zapewniamy korzystne warunki handlowe, co zdecydowanie ułatwia i zachęca do współpracy o charakterze długofalowym. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta, telefonicznie +48 62 5993003, +48 796619954 lub mailowo biuro@aromi.com.pl.