Przyprawy hurtownia - w Aromi dążymy do doskonałego smaku

To właśnie u nas dostępne są nie tylko te najbardziej popularne, ale również mniej znane przyprawy i zioła. Cały czas poszerzamy nasz asortyment – z myślą o wymagających klientach, którzy tak jak my cenią sobie najlepsze standardy. Szeroki wybór przypraw pozwala na eksperymentowanie z różnymi smakami i aromatami, aby finalnie uzyskać różnorodne doznania smakowe podczas degustacji dań.

W hurtowni Aromi oprócz powszechnie znanych przypraw w stałej sprzedaży oferowane są m.in.: kmin rzymski, czarnuszka, papryka wędzona słodka, sumak, goździki, pieprz cytrynowy, liść limonki, czosnek niedźwiedzi oraz wiele innych.
Klientów zainteresowanych ofertą przypraw w sprzedaży hurtowej zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Przyprawy hurt – wysoka jakość i dobra cena

Przedsiębiorstwo Aromi jest dynamicznie rozwijającą się firmą, istniejącą na rynku przypraw i ziół od niemal 20 lat. Jako importer i dystrybutor przypraw zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę – począwszy od fachowego doradztwa, a skończywszy na doskonale funkcjonującej logistyce. Siedziba firmy usytuowana jest w Kościelnej Wsi koło Kalisza – położenie w centralnej Polsce pozwala na szybkie dotarcie do odbiorcy finalnego.

Do dyspozycji naszych klientów przekazujemy zróżnicowany asortyment, będący odpowiedzią na oczekiwania miłośników dobrych smaków oraz współczesne trendy kulinarne. W sprzedaży hurtowej dostępne są: przyprawy jednorodne, zioła i susze warzywne – pochodzące z Polski, Turcji, Indii, Chin oraz Indonezji.

Starannie wyselekcjonowane przyprawy - hurtownia Aromi

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić Państwu solidną i rzetelną obsługę. O naszym profesjonalizmie świadczy stabilna pozycja na rynku przypraw i zadowolenie klientów. Wypracowane i niezawodne rozwiązania w zakresie importu i dystrybucji przypraw pozwalają na oferowanie coraz lepszych warunków współpracy, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość towarów w korzystnej cenie.

Gwarantowana jakość

Profesjonalna obsługa

Nowoczesny profil

Indywidualne podejście

Pełna dokumentacja

Szybka odpowiedź

Przyprawy hurtownia - nasze wartości i cele

Wysoki standard świadczonych usług oraz niekwestionowana jakość produktów to niezmiernie ważne czynniki w rozwoju firmy, dlatego dążymy do realizowania takich projektów, które spełniają wymagania naszych dotychczasowych oraz przyszłych klientów.

Wierzymy, iż przy odpowiedniej jakości produktu, terminowości dostaw, pełnej odpowiedzialności i szacunku dla klientów, jesteśmy dla Państwa dobrym partnerem do współpracy.

W budowanych przez nas relacjach handlowych pierwszorzędne znaczenie mają:

  • jasno wyznaczone cele i kierunki działania,
  • dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktu,
  • troska o klienta,
  • korzystne relacje i powiązania,
  • pełne zaangażowanie,
  • rozwój i stałe podnoszenie poziomu obsługi.