O firmie

Przyprawy, zioła i susze warzywne z Polski, Turcji, Indii, Chin…

Przedsiębiorstwo Aromi jest dynamicznie rozwijającą się firmą, istniejącą na rynku przypraw i ziół od kilku lat. Jej położenie w centralnej Polsce, a dokładnie na obrzeżach Kalisza pozwala na szybkie dotarcie do odbiorcy finalnego.

Dlaczego my?

Firma AROMI od kilku lat zajmuje się importem i dystrybucją przypraw, ziół i suszy warzywnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz skup od polskich rolników. O naszej solidności świadczy dobra pozycja na rynku przypraw i zadowolenie rzeszy klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić Państwu solidną i rzetelną obsługę. Każdym dniem naszej działalności staramy się zapracować na miano najlepszej firmy na rynku. Robimy wszystko co możliwe, aby zapewnić bezwzględną jakość naszych towarów w cenie na którą mogą sobie Państwo pozwolić. 

Gwarantowana jakość

Profesjonalna obsługa

Nowoczesny profil

Indywidualne podejście

Pełna dokumentacja

Szybka odpowiedź

Mamy wszystko czego potrzebujesz.

Wysoki standard świadczonych usług oraz dobra jakość naszych produktów jest bardzo ważnym dla firmy czynnikiem rozwoju dlatego dążymy do realizowania takich działań, które spełniają wymagania i oczekiwania naszych dotychczasowych oraz przyszłych Klientów.

Wierzymy, iż przy odpowiedniej jakości produktu, terminowości dostaw, pełnej odpowiedzialności i szacunku dla Klientów, jesteśmy dla Państwa dobrym partnerem do współpracy.

Kierując się podstawowymi działaniami dotyczącymi bezpieczeństwa produktu stawiamy na :

  • jasno wyznaczone cele i kierunki działania

  • dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktu

  • troska o Klienta

  • korzystne relacje i powiązania

  • pełne zaangażowanie

  • rozwój i stałe podnoszenie poziomu obsługi