Producent ziół Aromi

Naszym klientom oferujemy nie tylko szeroki asortyment wysokojakościowych ziół i przypraw, ale też profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwia zaproponowanie odbiorcom hurtowym takich produktów zielarskich, które wyróżniają się doskonałymi walorami odżywczymi oraz smakowymi.

W hurtowni ziół Aromi znajdują się przyprawy oraz susze warzywne – zarówno te najbardziej popularne w polskiej kuchni, jak i te mniej znane o bardziej egzotycznym pochodzeniu. Co ważne, w stałej sprzedaży posiadamy przyprawy pochodzące z Turcji, Indii oraz Chin. Oprócz tradycyjnych przypraw, takich jak majeranek czy liść laurowy proponujemy również te bardziej charakterystyczne w doznaniach smakowych: papryka wędzona, sumak, czarnuszka.

Przyprawy do różnych dań, oferowane przez producenta ziół

Wykorzystywane na co dzień do przyrządzania dań przyprawy pozyskiwane są z różnych części roślin – w taki też sposób można dokonać podziału na kilka rodzajów przypraw. Zioła to zazwyczaj liście roślin, które cechuje subtelny a zarazem specyficzny smak i aromat. Wiele cennych właściwości mają także nasiona – np. gorczyca, kminek czy kardamon. Kolejna grupa przypraw to te pozyskiwane z korzenia – imbir, chrzan, kurkuma. Idealnym przykładem przyprawy otrzymywanej z kory drzewa jest cynamon.

Producent ziół Aromi oferuje szeroki wybór wysokojakościowych przypraw, w formie całych ziaren lub mielone. Wśród nich znajdują się m.in.: gałka muszkatołowa, kolendra, kozieradka, gorczyca, ziele angielskie. W asortymencie uwzględniliśmy również przyprawy w formie suszonych warzyw, które potrafią urozmaicić niejeden posiłek – idealnie nadają się np. do zup oraz innych gotowanych dań. Nasze przyprawy są nieocenione nie tylko w tradycyjnej kuchni polskiej, ale też w bardziej wymyślnych potrawach – pochodzących z kuchni azjatyckiej, indyjskiej czy też kuchni włoskiej

Producent ziół wskazuje na prozdrowotne właściwości przypraw

W przyrządzaniu smacznych i odżywczych dań priorytetowe znaczenie mają wysokojakościowe produkty. Tak samo jest w przypadku dobierania do nich różnego rodzaju dodatków oraz przypraw, które stanowią niejednokrotnie o pełnej satysfakcji w kosztowaniu różnego rodzaju posiłków. Warto przy tym pamiętać, że najlepsze walory odżywcze i smakowe będą miały przyprawy pozyskiwane ze sprawdzonych upraw. Oferta producenta ziół Aromi odpowiada na te właśnie potrzeby – wszystkie surowce poddawane są dokładnej kontroli i tym samym przyprawy zachowują nie tylko swój specyficzny aromat, ale też właściwości prozdrowotne.

W dzisiejszych czasach duże znaczenie mają produkty, które wspierają układ immunologiczny. Zmiana nawyków żywieniowych lub urozmaicenie codziennych posiłków przyprawami wzmacniającymi odporność  to jeden ze sposobów na uniknięcie częstych infekcji, zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Do takich przypraw i ziół można zaliczyć przede wszystkim: imbir, kurkumę, cynamon, czarnuszkę goździki.

Odpowiednio dobrane przyprawy mają również pozytywne działanie na układ pokarmowy – przede wszystkim poprawiają trawienie, co jest szczególnie ważne przy bardziej ciężkostrawnych daniach. W tej kwestii nieoceniona będzie kolendra, kardamon, koper włoski, imbir, kminek czy kozieradka. Wymienione zioła są bardzo dobrym źródłem przeciwutleniaczy, mają działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.

Zbilansowana dieta uwzględniająca wysokojakościowe przyprawy będzie sprzyjała także prawidłowej pracy układu krążenia. Wśród ziół wspierających serce i naczynia krwionośne znajdują się: czosnek, kolendra, czarny pieprz, kurkuma. Regularnie stosowane przyprawy mogą zmniejszać występowanie niewydolności żył, łagodnie obniżać ciśnienie krwi, mają też działanie przeciwobrzękowe i przeciwzapalne.

Hurtownia ziół Aromi zaprasza do współpracy sklepy, spożywcze zakłady przetwórcze, lokale gastronomiczne. Szczegółowych informacji dotyczących oferty i warunków współpracy udzielamy telefonicznie: 62 599 30 03 oraz mailowo: biuro@aromi.com.pl.