Przyprawy hurtownia – najlepsza jakość w dobrej cenie

Aromi to nowoczesna i prężnie działająca firma, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości: przypraw, ziół i suszy warzywnych. Oprócz produktów pozyskiwanych od polskich przedsiębiorstw zajmujemy się również importem przypraw z Turcji, Indii oraz Chin. Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę oraz atrakcyjne ceny. Od samego początku działalności stawiamy na wysokojakościowe surowce, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych upraw. Dzięki takim standardom pracy hurtownia przypraw Aromi zyskała już duże poparcie ze strony najbardziej wymagających odbiorców, poszukujących wyselekcjonowanych ziół i przypraw.

Dobrze zaopatrzona hurtownia z przyprawami odpowiada na oczekiwania tych klientów, którzy zaopatrują się w większe ilości wysokogatunkowych przypraw i ziół, nierzadko o specjalistycznym charakterze, które nie są powszechnie dostępne na rynku. Są to przede wszystkim:

  • obiekty gastronomiczne przygotowujące różnorodne potrawy na dużą skalę, np. restauracje i hotele;
  • firmy cateringowe, które obsługują rozmaite imprezy i wydarzenia oraz eventy firmowe;
  • zakłady przetwórcze, które produkują wyroby mięsne oraz przetwory warzywne, a także sery;
  • duże sieci handlowe i dyskonty;
  • instytucje oferujące usługi żywieniowe, np. placówki medyczne i oświatowe;
  • eksporterzy i dystrybutorzy o zasięgu międzynarodowym.

Hurtownia przypraw – Aromi Hubert Biernat

Nasza oferta uwzględnia doskonale wszystkim znane przyprawy wykorzystywane w każdej domowej kuchni oraz te bardziej wyrafinowane zioła i susze warzywne – wykorzystywane często w gastronomii i cateringu. W katalogu przypraw znajdują się m.in.: cynamon, majeranek, kurkuma, czystek, liść laurowy, oregano, wanilia. Wśród suszy warzywnych dużą popularnością cieszą się: cebula smażona i prażona, natka pietruszki, czosnek granulowany i mielony, uniwersalne mieszanki warzywne.

Import i dystrybucja przypraw – działalność hurtowni przypraw Aromi ukierunkowana jest na maksymalną satysfakcję każdego klienta. Oferujemy korzystne warunki współpracy, dbając przy tym o: profesjonalną obsługę, niekwestionowaną jakość i pełną dokumentację. Nowoczesny profil naszej firmy zakłada jasno wytyczone cele i działania, pełne zaangażowanie wszystkich pracowników, a także rozwój i ciągłe podnoszenie poziomu obsługi.

Firmy zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 796 619 954, 789 092 000, 669 055 520 i mailowego: biuro@aromi.com.pl. Biuro i magazyn zlokalizowane są przy ul. Poznańskiej 23 w Kościelnej Wsi (koło Kalisza).