Aromatyczne przyprawy w dobrych cenach - hurtownia Aromi

Przygotowywane dania zyskują wyjątkowego smaku i aromatu dzięki starannie dobranym przyprawom. Niejednokrotnie to właśnie zioła i mieszanki przyprawowe wydobywają ze składników potraw ich najlepsze walory smakowe. O zasadności stosowania wysokojakościowych przypraw świadczą też ich prozdrowotne właściwości – np. korzystne działanie na pracę układu pokarmowego lub odpornościowego.

W ofercie hurtowej Aromi https://aromi.com.pl/katalog-produktow/ proponowany jest szeroki wybór przypraw i ziół niezbędnych w każdej kuchni, wykorzystywanych do przyrządzania codziennych posiłków, np. obiadów czy kolacji. W asortymencie ważne miejsce zajmują też przyprawy orientalne – pochodzące z Turcji, Chin, Indii oraz Indonezji.

Zapraszamy do współpracy – gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i bardzo dobre warunki współpracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zaproponować naszym klientom atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę. Jeśli poszukiwane są wysokogatunkowe przyprawy hurtownia Aromi spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Przyprawy świata – orientalne smaki

Kuchnia orientalna znana jest ze stosowania różnorodnych ziół i przypraw. Charakterystyczne smaki i aromaty tych egzotycznych dań zostały entuzjastycznie przyjęte przez gości restauracji, barów szybkiej obsługi i hoteli.

Wśród przypraw z Turcji niemałe znaczenie ma sumak https://aromi.com.pl/portfolio/sumak/ – przyprawa o kwaśnym posmaku z owocową nutą, używana zazwyczaj do dań mięsnych i ryb. Jej charakterystyczny smak w przyrządzanych potrawach zastępuje niejednokrotnie cytrynę.

W ostatnich latach dużą popularność zyskała papryka wędzona słodka, dzięki której przygotowywane dania nabierają wyrazistego aromatu dymu wędzarniczego. Papryka wędzona doskonale pasuje do dań mięsnych oraz do warzyw, jest niezastąpiona do grillowania i marynowania.

W polskiej kuchni na dobre zadomowiła się też kurkuma, doceniana szczególnie przez miłośników zdrowego odżywiania, z uwagi na liczne właściwości prozdrowotne. Kurkuma, utożsamiana głównie z kuchnią indyjską, posiada sporo witamin a także właściwości przeciwutleniające i przeciwzapalne. Ta cenna przyprawa bardzo dobrze komponuje się z daniami wytrawnymi, z uwagi na walory odżywcze często dodawana jest też do koktajli i smoothie.

Tradycyjne i orientalne przyprawy hurtownia Aromi oferuje w stałej sprzedaży. Więcej informacji o asortymencie można uzyskać telefonicznie lub mailowo: +48 (62) 5993003, biuro@aromi.com.pl.