Zioła hurt - wysokiej jakości przyprawy od producenta

W Aromi stawiamy na najlepsze standardy – zarówno w kwestii pozyskiwania surowców, jak też obsługi klienta. Nasza hurtownia ziół i przypraw istnieje na rynku już kilka lat, cały czas się rozwijamy i poszerzamy asortyment. W sprzedaży posiadamy przyprawy jednorodne oraz susze warzywne, a także przyprawy korzenne. Oprócz ziół i przypraw pozyskiwanych z polskich upraw oferujemy wysokogatunkowe przyprawy z Turcji, Indii, Chin oraz Indonezji.

Doskonale wiemy, że skrupulatnie dobrane przyprawy wzbogacają smak rozmaitych dań, a ponadto posiadają wiele walorów odżywczych. Niektóre zioła bardzo skutecznie wspomagają pracę układu pokarmowego, co jest szczególnie istotne przy spożywaniu ciężkostrawnych potraw. Do takich przypraw należą m.in.: imbir, kolendra, kurkuma, kardamon, kminek i kozieradka. Smak i charakterystyczny dla każdej przyprawy aromat może mieć bardzo duże znaczenie podczas przyrządzania: dań mięsnych, ziemniaków, dań z fasoli, zup czy bigosu, a nawet ciast i deserów.

Przyprawy sprzedaż hurtowa – oferta Aromi

W hurtowni ziół dostępny jest szeroki wybór przypraw pochodzących ze sprawdzonych źródeł, co przekłada się bezpośrednio na ich wysoką wartość odżywczą, a w przyrządzanych daniach na wspaniały smak i zapach. Korzystne właściwości wielu przypraw skłaniają do urozmaicania smaku codziennych posiłków – nie tylko obiadów, ale też śniadań i kolacji. Oprócz pozytywnego wpływu na układ trawienia może to być również działanie wspierające układ sercowo-naczyniowy, układ odpornościowy oraz nerwowy.

W renomowanych restauracjach, hotelach czy też ośrodkach wypoczynkowych duże znaczenie mają starannie dobrane składniki, w tym wysokiej jakości zioła. Różnorodne przyprawy wykorzystywane są w tradycyjnej kuchni polskiej, w kuchni chińskiej i azjatyckiej, włoskiej i wielu innych. Dla pasjonatów gotowania i wybitnych kucharzy odpowiednio dobrane zioła i susze warzywne to ważny aspekt sztuki kulinarnej.

Zioła hurt to atrakcyjna oferta dla sklepów, spożywczych zakładów przetwórczych oraz dla lokali gastronomicznych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta pod nr 62 599 30 03, 796 619 954 oraz mailowego: biuro@aromi.com.pl.