Zioła hurt – zakupy bez pośredników

Hurtownia przypraw Aromi bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości merytorycznej rynku przypraw. Do asortymentu dobierane są wyłącznie wysokojakościowe przyprawy, zioła i susze warzywne – bezpośrednio importowane od producentów. Takie standardy pozwalają na zaproponowanie klientom surowców o najwyższej jakości, wyróżniających się przystępną ceną.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom małym i średnich firm – sprzedaż hurtowa przypraw w Aromi oprócz korzystnych cen i niekwestionowanej jakości uwzględnia szeroki wybór przypraw stosowanych w gastronomii i cateringu. Z naszej oferty korzystają: restauracje i bary, hotele, cukiernie, zakłady produkcyjne z wyrobami mięsnymi i garmażeryjnym, a także małe i duże sklepy. Równie atrakcyjne warunki współpracy zapewniamy dużym firmom, nastawionym na osiąganie wysokich zysków i realizację ponadprzeciętnych celów.

Producent ziół – wyselekcjonowane przyprawy i susze warzywne

Dla smakoszy i znawców kuchni odpowiednio dobrane przyprawy to niejednokrotnie klucz do sukcesu. W hurtowni przypraw Aromi oferujemy surowce wysokiej jakości, które nigdy nie pozostają niezauważone w daniach głównych czy też przystawkach. Poza walorami smakowymi nie bez znaczenia są też właściwości prozdrowotne, o których pamiętają wszyscy zwolennicy medycyny naturalnej. Wysokogatunkowe zioła działają bardzo korzystnie na organizm – można powiedzieć, że wielopłaszczyznowo. Warto wymienić kilka aspektów w kontekście prawidłowego funkcjonowania organizmu:

  • Działanie przeciwzapalne. W chorobach o podłożu zapalnym (np. RZS czy łuszczyca) duże znaczenie przypisuje się: kurkumie, oregano, bazylii, liściom laurowym.
  • Działanie antyoksydacyjne – zwalczanie wolnych rodników, ochrona przed stresem antyoksydacyjnym. W tej kwestii doskonale sprawdzają się takie zioła i przyprawy jak: czosnek, cynamon, rozmaryn, tymianek.
  • Wspomaganie procesów trawienia. Do usprawnienia procesów trawienia przyczyniają się m.in.: goździki, gałka muszkatołowa, imbir.
  • Pozytywny wpływ na układ krążenia. Korzystne działanie na układ sercowo-naczyniowy wykazują m.in.: kurkuma, imbir, czosnek i anyż.

Zioła hurt – postaw na dobre ceny, jakość i doświadczenie w branży, prezentowane przez firmę Aromi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 796 619 954, 789 092 000, 669 055 520 i mailowego: biuro@aromi.com.pl. Nasze biuro oraz magazyn znajdują się przy ul. Poznańskiej 23, w Kościelnej Wsi (koło Kalisza).